Kontakta oss

Vi svarar vanligtvis inom 24 timmar

Alf Memner

Vice VD

​alf@terana.se
Tel mob 0705-94 19 55

Markus Memner

Säljledare

markus@terana.se
Tel mob 0735-78 53 98

Fredrik Lindgren

Innesälj

fredrik.lindgren@terana.se
Tel mob 0720-902 828

Anton Järling

Utesäljare

​anton.jarling@terana.se
Tel mob  073-062 35 04

Erling Thorstensson

Jord- och skogsbruk

erling.thorstensson@gmail.com
Tel mob 0705-23 36 23

Rassmuz Vidin

Inköpare/Purchaser

rassmuz@terana.se
Tel mob 702-21 68 00

Elisabeth Skoog

Ekonomichef

elisabeth.skoog@terana.se
Tel mob 0720-808 988

Annica Eriksson

Ekonomiassistent

annica@terana.se
Tel mob 0703-010 176

Pontus Ericson

Lager- och Logistikchef

pontus@terana.se
Tel mob 070-222 54 24

Peter Ericson

Lager



0
    0
    Din plocklista
    Din plocklista är tomÅtergå till sortiment